AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2012-12-05, 10:09
Trociny
Autor Wiadomość
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-09-26, 17:50   
   Myszy: Lilka


Ma?o kto ma teraz chipsi a jak ju? s? to kosztuj? 5 z?. Nie wiem czemu ale tragicznie podro?a?y i ja si? przerzuci?am na du?e 60l vitakraftu po zmianie na wi?ksz? klatk?, bo bym zbankrutowa?a na chipsi. Ja zamawiam je w paszczaku przez internet, ale odbieram osobi?cie, wi?c nie wiem jak to z wysy?k?. Mo?e zrób du?e zakupy, ?eby uzbiera? 100z?-w wielu sklepach od tej kwoty jest wysy?ka za darmo. Albo znajd? sklep internetowy w Twoim mie?cie i odbierz sama. To jedyne co mi do g?owy przychodzi...
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-09-26, 19:29   

Cipsi u mnie w sklepie kosztuja prawie 9 z?otych :shock: Normalnie masakra.A Vitakraft mia?am bardzo fajny, ale niestety przez internet trzeba zamawiac, bo u mnie w zoologicznym nie ma :sad: Teraz to sie chyba w ogóle przezuce na chipsi Mais, z duze ryzyko,ze Wanilcia ma uczulenie na trocinki, wole nie kombinowac.
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-09-26, 19:46   
   Myszy: Lilka


No u mnie w sklepie p?aci?am raz 8 jak mi na czas nie zrealizowali zamówienia w internetowym. Zdzierstwo do kwadratu, niestety... :(
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
marcinoldak 
M?ody Myszaty
Myszmen!


Imi?: Marcin
Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: ?widnik
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-10-05, 23:13   
   Myszy: ?nie?ynka, ?aciatka, Kropka, Brunia


Bo?e, w?a?nie znalaz?em w wiórkach chrz?szcza. (Tak si? ko?czy kupowanie tanich i nieznanych trotów)
_________________
Pisz? poprawnie po polsku
.
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-10-07, 10:38   

hmmm, a ja wczoraj wieczorem znalaz?am co? ciekawego w swoich trotkach
A trotki firmy Pinio Classic - trociny 60l. I z samych trocin jestem bardzo zadowolona - s? i ma?e wiórki takie jak w Chipsi, i takie du?e wióry, ale wszystkie ?adne, czyste i mi?kkie. Tu same plusy :smile:

Tylko, ?e wczoraj w nich znalaz?am niedopa?ek papierosa! Wiem,?e ono po prostu szuflami wrzucaj? trociny do paczek i ju?, ale na mi?o?? bosk?, chyba powinni bardziej o higien? dba?, no nie? Przecie? ten produkt ma by? u?ywany jako ?ció?ka.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
yss 
Starszy Myszaty


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 85
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-28, 11:32   

jest co? takiego jak troty chipsi extra - z drewna bukowego :)
16 z? za paczk? XXL - nie wiem niestety jeszcze jaka jest wielko?? takiej paczki :)
_________________
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 40
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2009-10-30, 09:56   

heh... mojej jednej pannie chipsi nie pasuje :/ pod ?adn? postaci? i odmian? :/ dwóm pozosta?ym jak najbardziej :) u?ywam najzwyklejszych :) bezpy?owych
 
 
 
_Chomusia_ 
Mysi Rozmówca
chomikomaniak



Imi?: Iza
Hodowla: brak
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 238
Skąd: Rawicz/Wroc?aw
Wysłany: 2009-10-30, 14:11   
   Myszy: A CUP OF CHOCO, A CUP OF HONEY i A CUP OF CAPPUCINO (MouseBrother)


Ja w?a?nie szukam jakiego? pod?o?a, ale nie mog? to by? trociny (okaza?o si? po 2 latach, ?e nie s?u?? mojej chomiczce). CHIPSI Mais wydaje si? jednym z najlepszych, ale jest te? drogie. Na razie mam taki granulat Filu? z Kauflandu, jednak sprzedaje si? go w ma?ych jak dla mnie paczkach (jedna paczka wystarcza na jeden raz). Tak wi?c je?eli macie jeszcze jakie? propozycje wg was najlepszych (czyli uwzgl?dniona jako?? i cena) to prosi?abym o rady.
_________________
 
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2009-10-31, 08:39   
   Myszy: brak


No a ?wirek nie mo?e by? ? :wink: Chocia? to temat o trocinach to na szybko polec? Ci drewniany z Hiltona albo Pet's Dream,którego u?ywam przy króliku i jest chyba najmniej pyl?cy z jakim mia?am styczno?? :wink: Myszkom sypa?am ale wole jako? trociny.

Teraz dwa razy mia?am zwyk?e takie http://www.coliber.pl/pok50d.jpg
Przypomina?y mi nieco Chipsi ale szybciej na nich czu? smrodek - musz? wymienia? co 4-5 dni a z Chipsi to zazwyczaj co sobot? wymienia?am.Tych musz? te? wi?cej sypa? a kosztuj? u mnie 2,50 i paczka wychodzi na dwa razy chocia? równie dobrze do mojej ?winkowej duny wlaz?a by ca?a paczka.Maj? py?ek ale on si? zbiera na dole paczki i pó?niej go wymijam,te trociny daj? do piekarnika.Ogó?em s? ok,ale przy najbli?szych internetowych zakupach kupi? Vitakrafta te du?e. :wink:
_________________
"The fate of animals is inextricably linked with the destiny of man.."

Daisy['],Ruda['],Ksenia['],Buba['],Iluzja['],Indy[']
 
 
 
_Chomusia_ 
Mysi Rozmówca
chomikomaniak



Imi?: Iza
Hodowla: brak
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 238
Skąd: Rawicz/Wroc?aw
Wysłany: 2009-10-31, 13:44   
   Myszy: A CUP OF CHOCO, A CUP OF HONEY i A CUP OF CAPPUCINO (MouseBrother)


Wiesz, niby mo?e by?, ale mo?e a nu? jaki? lepszy macie :D

S?ysza?am co? kiedy?, ?e betonit naturalny (?) te? jest dobry. Stosowa? kto? mo?e?
_________________
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-10-31, 15:01   

_Chomusia_ napisał/a:

S?ysza?am co? kiedy?, ?e betonit naturalny (?) te? jest dobry. Stosowa? kto? mo?e?


Tak. Ja.

Nigdy wi?cej go nie kupie i stanowczo nie nie polecam ale odradzam!
Po nasi?kni?ciu robi si? z tego bloto albo wielkie grudy jak beton.

P.S to jest temat o trocinach.
Prosz? trzyma? si? tematu!
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-04, 18:27   

Je?li chodzi o trociny, to wykorzystywali?my ju? z moimi myszami takie zwyk?e ze sklepu na 3z? (trzeba by?o odsiewa? py?, a po otwarciu paczki zacz??am kicha?, wi?c nie polecam: cena na 5, jako?? na -2). U?ywali?my tez Chipsi (polecam, ma?e, ch?onne, mi?kkie i mi?e, ale cena za wysoka, cho? wystarcza?y na 3-4 zmiany ?ció?ki). Polecam Pinio (du?a paczka, cena w sam raz, trotki i ma?e i du?e, ale bez py?u, ja mia?am jedna niespodziank? w postaci niedopa?ka peta, ale mog? poleci?). Teraz testujemy Vitakraft (podobne do Chipsi, ale ta?sze, bez rewelacji).
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
_Chomusia_ 
Mysi Rozmówca
chomikomaniak



Imi?: Iza
Hodowla: brak
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 238
Skąd: Rawicz/Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-04, 19:13   
   Myszy: A CUP OF CHOCO, A CUP OF HONEY i A CUP OF CAPPUCINO (MouseBrother)


A Pinio s? te? trociny czy tylko granulat?
_________________
 
 
 
Haribo_ 
Starszy Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 69
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-04, 19:24   
   Myszy: Elektra, B?d? Pi?kna, Rozalia, Noa, Greine, Gwri


Ostatnio rodzice kupili takie fajne trociny, ale nie mog? si? dopatrze? nazwy producenta. W ka?dym b?d? razie nie pyl? wcale, starczaj? na d?ugo (no i s? w ogromnym opakowaniu). Podobno by?y tanie, ale nie jestem w stanie dok?adnie powiedzie? ile. W ka?dym b?d? razie myszki s? zadowolone. Postaram si? w najbli?szym czasie poda? cen? i miejsce zakupu je?li firmy nie znajd?.
 
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2009-11-04, 20:15   
   Myszy: brak


Chomu?ka, http://animalia.pl/produk..._-_trociny.html


O, a ja zamówi?am z 60l Vitakraftu i zobacze czy op?ac? si? bardziej ni? Chipsi,które przy wi?kszej liczbie myszek b?d? musia?a ju? wymienia? cz??ciej ni? te 6 dni :razz:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT