AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybor ko?owrotka/bezpieczny ko?owrotek
Autor Wiadomość
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2008-08-15, 23:06   

Niestety nie mia?am czasu zapozna? si? z postami powy?ej.
Napisz? tylko to co my?le o ko?owrotkach prywatnie, nie lubi? ich, myszom moim to oboj?tne bo nigdy ich nie widzia?y, po za tym maj? inne rozrywki. Nie wyobra?am sobie 40 ko?owrotków u siebie, chyba bym wytworzy?a dodatkow? energi?.
Znam kilkana?cie przypadków ?mierci w ko?owrotku, kontuzji typu uszkodzenie nerwu kulszowego (mysz z niedow?adem ko?czym o niezbyt przyjemny widok), ale to dot. myszy rasowych i jest niezale?ne od rodzaju ko?owrotka.
Sama pozycja, jak? mysz przybiera w kole jest nienaturalna, a niestety myszki nie potrafi? dozowa? sobie tej rozrywki.
_________________
 
 
 
dawson
Szara myszka


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 5
Wysłany: 2008-08-19, 20:36   

Mój Filipek ma pe?ny ko?owrotek i niejest poobijany jak to mówi? pe?ny ko?owrotek jest bezpiezny tak?e nic mu sie niedzieje.Zgadzam si? z Emilci? moja mysz jest bardzo rozp?dzona na pe?nym ko?owrotku a u mojego kuzyna mysz jak biega na niepe?nym ko?owrotku wolniej. :m:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-21, 16:23   

Wg mnie akurat szybko?? biegania zale?y od myszk a nie od ko?owrotka. Zale?y od ich kondycji, fascynacji ko?owrotkiem itd. U mnie w niepe?nych ko?owrotkach potrafi? tak zasuwa?, ?e nie wida? wcale pr?cików po prostu si? zlewa.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2008-08-21, 16:35   

Luis, a mia??? keidy? pe?ny ko?owrotek, zeby porówna?? :)


Ps. WRÓCI?AAAA?! XD
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-21, 16:38   

Nie mia?am i nie musz? mie? do porównania :) Wystarczy, ?e widz? jak tu piszecie o tym. Jedna myszka gdy ca?e ?ycie biega w ko?owrotku z pr?tami to tak si? wyrabia, ?e biega szybciej ni? nie jedna w pe?nym i na odwrót. Na pewno jest wygodniej w pe?nym ale to kwestia przyzwyczajenia.
P.S. Nie wróci?am Ma?a Xen :/ Jestem jeszcze w Sopocie ale se neta za?atwi?am i laptopa ^.^ hehe I tak wracam w sobot? wi?c luuuz ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2008-08-21, 16:40   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Xen napisał/a:
Luis, a mia??? keidy? pe?ny ko?owrotek, zeby porówna??


Dobrze powiedziane :D

Ja mia?am kiedy? jak jeszcze Szczurek ?y? ko?owrotek z metalowymi pr?cikami, a teraz mam niepe?ny (taki plastikowy) i jest kolosalna ró?nica w biegu. Na tym z pr?cikami trudniej myszce uzyska? tak? pr?dko?? jak na niepe?nym (na szczebelkach musi by? ostro?niejsza). Chocia? nie wykluczam, ?e zale?y to od myszki, ma ona pewnie w tym swój jaki? udzia?.
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Ruslana 
Mysi Bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Sie 2008
Posty: 105
Skąd: Mr?gowo
Wysłany: 2008-08-21, 19:32   
   Myszy: Loretta, Juliane, Chrumka, Lora


ja mam taki plastikowy te? w sumie otwarty, ale myszki na nim szybko biegaj? ;)
Loretta nie umia?a biega? na ko?owrotku, w ogóle kiedy? mieszka?a w akwarium malutkim jak tej klatki nie by?o. Ale z czasem si? nauczy?a i teraz bardzo szybko biega i strasznie ha?asuje o 23 bo ten ko?owrotek troszk? szumi ;)
 
 
 
Qdlaty1419
Szara myszka


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 10
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2008-08-21, 23:08   
   Myszy: Candy , Choko , Pchelka , Perelka


Ruslana , Czyli twój ko?owrotek szumi tylko o 23? Lol... Moja Candy nie umie (jeszcze) biegac w ko?owrotku(plastikowe boki , metalowe pr?ty...) a za to Pchelka i Perelka umieja w ca?ym metalowym , nawet obie naraz ... :P Ruslana... jak b?dziesz w zoologicznym to popro? o ko?owrotek który szumi w odpowiadaj?cych Ci godzinach a nie gdy ju? ?pisz...
_________________
podpis niezgodny z regulaminem
 
 
Ruslana 
Mysi Bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Sie 2008
Posty: 105
Skąd: Mr?gowo
Wysłany: 2008-08-21, 23:18   
   Myszy: Loretta, Juliane, Chrumka, Lora


Qdlaty1419 napisał/a:
Ruslana , Czyli twój ko?owrotek szumi tylko o 23? Lol...

nie, jak jest cicho, s?ycha? najbardziej, czli ok. 23 xD ?le napisa?am ;)
 
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2008-08-22, 20:22   

Kurcze, u mnie w zoologach s? same najgorsze ko?owrotki z pr?cikami, albo pe?ne przyczepne do klatki. :? Moje myszy teraz nie maj? ?adnego ko?owrotka, a na zakupy przez neta na raize nie mam kasy. ^^"
So?, nie wie kto? czy da si? kupi? taki przyczepny do klatki i dorobi? do tego stela?? xD


Luis napisał/a:
Nie wróci?am Ma?a Xen :/ Jestem jeszcze w Sopocie ale se neta za?atwi?am i laptopa ^.^ hehe I tak wracam w sobot? wi?c luuuz ;)

Ranisz mnie. :P
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-23, 21:51   

Xen napisał/a:
u mnie w zoologach s? same najgorsze ko?owrotki z pr?cikami, albo pe?ne przyczepne do klatki

Zawsze mo?na poprowadzi? przez pr?ciki jaki? papier tj tekturk?. Wtedy b?dzie pe?ny. Tylko, ?e po pewnym czasie trzeba wymienia? na nowy no ale ?apki nie wpadaj? mi?dzy pr?ciki ;)
P.S. Wróci?am!!!!!!!! :D
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2008-08-23, 22:02   

Luis napisał/a:

Zawsze mo?na poprowadzi? przez pr?ciki jaki? papier tj tekturk?. Wtedy b?dzie pe?ny. Tylko, ?e po pewnym czasie trzeba wymienia? na nowy no ale ?apki nie wpadaj? mi?dzy pr?ciki ;)

Ta, tylko ?e maj? dziwny ten stela?, tj, wejsc do kolowrotka myszka mo?e tylko przez takie 3 okr?g?e otwory... eee niw eim jak to nazwa?. n_n" Wi?c moje nadpobudliwe myszy pr?dzej czy poziej skr?ci?yby sobie kark wchodz?c do kolowrotka, w ktorym biega ich kole?anka. ==" co? podobne do tego - http://images32.fotosik.p...6cebaedfmed.jpg

Cytat:
P.S. Wróci?am!!!!!!!! :D

Ah, kochana moja, ja dla Ciebie nagrywam "Eliz? z Albatrosa" :* XDDDDDDD
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-23, 22:06   

No czaj? hehe :) Hm trudno, wychodzi na to, ?e musisz zamówi? przez neta pe?ny ko?owrotek ^.^ Zawsze mo?na znale?? tani aby z przesy?k? nie wysz?o za du?o. Chyba lepsze to ni? ukr?cony ?epek myszki? ;)
P.S. No czekam ju? tydzie? na t? pie?? i si? doczeka? nie mog? PHI =.='
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2008-08-23, 22:14   

Luis napisał/a:
No czaj? hehe :) Hm trudno, wychodzi na to, ?e musisz zamówi? przez neta pe?ny ko?owrotek ^.^ Zawsze mo?na znale?? tani aby z przesy?k? nie wysz?o za du?o.

Mhm, tak b?d? musia?a zrobi?. xD Najwy?ej b?d? musia?a pozmywa?, ?eby wy?udzi? troch? kasy. XD

Luis napisał/a:
Chyba lepsze to ni? ukr?cony ?epek myszki? ;)

Jeste? straszna. ==" xDD

Luis napisał/a:
P.S. No czekam ju? tydzie? na t? pie?? i si? doczeka? nie mog? PHI =.='

Bo Ci? przez tydzie? nie my?o. :( I w ogole ca?y ten tydzie? Ci? op?akiwa?am, a rozpaczaj?c i pogr??aj?c si? w swej niedoli nie mog?am ?piewa? ni gra? na gitarze :< Chyba ?e sm?tne pie?ni ?a?obne :(
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-23, 22:43   

haha dobre xD
Xen napisał/a:
Chyba ?e sm?tne pie?ni ?a?obne

I kto tu jest straszny? :P
OKA nie róbmy OFF'a :) poklikamy jutro na GyGy :)
Co do ko?owrotka to chyba rzeczywi?cie najlepsze rozwi?zanie :) Gdzie? tam wy?ej poda?am linki do dosy? tanich pe?nych ko?owrotków.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT