AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2012-12-05, 10:09
Trociny
Autor Wiadomość
piciminikas 
Starszy Myszaty


Imi?: Kasia
Wiek: 34
Dołączyła: 28 Mar 2009
Posty: 57
Wysłany: 2009-11-04, 21:34   
   Myszy: brak :( [']


Ja kupi?am Pinio trociny, wygl?daj? bardzo ?adnie. Jeszcze ich nie otwiera?am, ale nie wida? py?u.
_________________
Mysie stadko w ko?cu w domu ;)
 
 
 
olissja 
M?ody Myszaty
czarownica



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-11-05, 18:34   
   Myszy: onufry-klamot; arkadio-morales


Ja u?ywam chipsi i nie zamieni? ich na ?adne inne... ?adnie poch?aniaj? zapach, a p?ac? za nie jakie? 4,50. Wiem, ?e w porównaniu z innymi wypadaj? drogo, ale nie kupuj? ich codziennie wi?c nie narzekam.
 
 
 
piciminikas 
Starszy Myszaty


Imi?: Kasia
Wiek: 34
Dołączyła: 28 Mar 2009
Posty: 57
Wysłany: 2009-11-05, 20:41   
   Myszy: brak :( [']


olissja napisał/a:
Ja u?ywam chipsi i nie zamieni? ich na ?adne inne... ?adnie poch?aniaj? zapach, a p?ac? za nie jakie? 4,50. Wiem, ?e w porównaniu z innymi wypadaj? drogo, ale nie kupuj? ich codziennie wi?c nie narzekam.


za ile litrów?

ja za PINIO 60l p?aci?am 10z?.
_________________
Mysie stadko w ko?cu w domu ;)
 
 
 
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-06, 09:52   
   Myszy: Lilka


no za 15l. Chipsi ma tylko ma?e paczki. Ja mia?am je, ale s? strasznie drobne. Vitakraft te?. Teraz mam pinio, które s? wi?ksze i dzi?ki temu nawet przy wyjmowaniu z paczki nie pyli?y. I szczerze mówi?c to nie uwa?am, ?e chipsi s? takie wspania?e. ?mierdzia?y po takim samym czasie jak te vitakraft.
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 40
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2009-11-07, 15:47   

naby?am dzi? KICIO-ekologiczne pod?o?e zoologiczne - i testuj? :) za kilka dni napisz? jak si? sprawdza ;)
 
 
 
Karina 
Mysi Bywalec
<:3=~~



Imi?: Karina
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 129
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-11-07, 23:03   
   Myszy: Killer'ka [*] Diller'ka [*], Jordan'ka [*] i inne ;) Obecnie szczurzyca Bletka i jej male?stwo


ja mam tylko porównanie chipsi i trociny naturalne ze stolarni.....

ogólnie powiem wam szczerze ?e myszka by?a bardziej zadowolona z tych stolarnianych..... nie do?? ?e za darmo to starczy?y na póltora tygodnia bez zapachów smrodku mysiego....

niestety chipsi jab?kowe... po 3 dniach ju? czu? Killerk?.... zawiod?am si? niestety, s?dz? ?e gdy kolejny raz b?d? u siebie to skocz? do stolarni po nowe trotki ;)
_________________


GALERIA KILLERKI zobacz moj? myni? :) :
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=5340
 
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2009-11-07, 23:45   
   Myszy: brak


Karina napisał/a:
ja mam tylko porównanie chipsi i trociny naturalne ze stolarni.....

ogólnie powiem wam szczerze ?e myszka by?a bardziej zadowolona z tych stolarnianych..... nie do?? ?e za darmo to starczy?y na póltora tygodnia bez zapachów smrodku mysiego....

niestety chipsi jab?kowe... po 3 dniach ju? czu? Killerk?.... zawiod?am si? niestety, s?dz? ?e gdy kolejny raz b?d? u siebie to skocz? do stolarni po nowe trotki ;)


A ja w?a?nie powiem odwrotnie - ?e na Chipsi Citrus d?u?ej mog? trzyma? myszy - wymieniam co sobot? a mog?yby spokojnie d?u?ej na nich posiedzie?.A trociny,które bra?am raz od stolarza[ze dwa wory,które sp?on??y w piecu potem bo dwa razy tylko wzi??am dla myszek :P ] musia?am wk?ada? do piekarnika to jeszcze pyli?y i kicha?y przy nich :razz:

I dzisiaj u?y?am ju? Vitakraftowych,pierwsze wra?enie jak przy zwyk?ych Chipsi ale zobaczymy czy dobrze wch?aniaj? zapachy i czy myszkom b?dzie na tych dobrze :wink:
 
 
 
nuna96 
Starszy Myszaty



Imi?: Anna
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 94
Skąd: Zielonka o. Wawy
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-11-08, 09:58   
   Myszy: Afera, Zmorka, Tundra i Tajga


to mo?e dlatego ze zapachowe!
Bo zapachowe powoduja ze myszki ,,znacz?" teren bo denerwuje je ten zapach.
To dlatego.
Ja mialam chipsi dla choma i jakbym chciala to moglabym nie zmieniac ale zmienialam.
_________________
Moje zwierzaki:
-pies Czesio
-?winka Klara
-myszki: Afera, Zmorka, Tajga i Tundra
Zwierzaki na DT:
-chomiki: Migotek oraz Pty?
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-08, 10:04   

nuna96 napisał/a:
Bo zapachowe powoduja ze myszki ,,znacz?" teren bo denerwuje je ten zapach.
to troch? nie tak, zreszt? to samce znacz? teren, samice nie :wink:
Ogólnie zapachowe trociny s? mniej polecane ni? zwyk?e, zreszt? wyobra?cie sobie mieszkanie przez ca?y czas w pokoju, w którym pachnie cytrynami czy jab?kiem - masakra. Ale dla ludzi jest lepiej - zapach trocin niweluje troszk? zapach mysiego moczu.
nuna96 napisał/a:
jakbym chciala to moglabym nie zmieniac ale zmienialam

trociny zmieniasz nie dlatego, ?e ?mierdz?, ale poniewa? namna?aj? sie w nich bakterie i inne przyjemniaczki, zreszt? w pokoju te? sprz?tasz, ?eby by?o czysto, a nie jak ?mierdzi(cho? sie mo?e myl? :wink: )
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2009-11-08, 10:53   
   Myszy: brak


Do?ka napisał/a:

Ogólnie zapachowe trociny s? mniej polecane ni? zwyk?e, zreszt? wyobra?cie sobie mieszkanie przez ca?y czas w pokoju, w którym pachnie cytrynami czy jab?kiem - masakra. Ale dla ludzi jest lepiej - zapach trocin niweluje troszk? zapach mysiego moczu.)


Ja tam nie czuj? w ogóle w Citrus zapachu trociny,mo?e tylko to ?e s? bardziej '?wie?e' i nie ?mierdz? zwyk?ym drewnem,którego zapachu nie lubi? :razz:

A ?eby mi pachnia?o w pokoju cytryn? to chcia?abym,uwielbiam tak? ?wie?o?? :mrgreen:

U?ywa?am i zwyk?e Chipsi i zapachowe i nie widz? ró?nicy,na których szybciej zaczyna?o czu? myszki :P
 
 
 
nuna96 
Starszy Myszaty



Imi?: Anna
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 94
Skąd: Zielonka o. Wawy
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-11-08, 12:11   
   Myszy: Afera, Zmorka, Tundra i Tajga


Do?ka napisał/a:
nuna96 napisał/a:
Bo zapachowe powoduja ze myszki ,,znacz?" teren bo denerwuje je ten zapach.
to troch? nie tak, zreszt? to samce znacz? teren, samice nie :wink:
Ogólnie zapachowe trociny s? mniej polecane ni? zwyk?e, zreszt? wyobra?cie sobie mieszkanie przez ca?y czas w pokoju, w którym pachnie cytrynami czy jab?kiem - masakra. Ale dla ludzi jest lepiej - zapach trocin niweluje troszk? zapach mysiego moczu)


Mi nie chodzilo o takie znaczenie i dlatego napislam je w cudzyslowie.
Chodzilo mi ze jak jakiejs myszce bedzie przeszkadzal ten zapach to moze wiecej siekac zeby go nie bylo czuc.
Sorki ?e tak niejasno napisalam :oops:
_________________
Moje zwierzaki:
-pies Czesio
-?winka Klara
-myszki: Afera, Zmorka, Tajga i Tundra
Zwierzaki na DT:
-chomiki: Migotek oraz Pty?
 
 
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-08, 13:59   
   Myszy: Lilka


Czy ja wiem. Je?li ju? to mieszanka moczu i cytryny/jab?ka mo?e po prostu dziwnie "pachnie?". Chocia? tak jak wszyscy pisz?: ja te? nie czu?am zbytnio tego zapachu. W sensie jak si? otwiera paczk? to pachn? ale jak wrzucisz do klatki, to zapachu jab?ka/cytryny nie ma. Poza tym my?l?,?e to niezbyt zdrowe jest dla nich. Takie rzeczy mog? alergie powodowa?. To tak jak dla ludzi te wszystkie chusteczki, papiery toaletowe zapachowe podobno te? nie s? dobre. ;P
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-08, 14:14   

junkpile napisał/a:
Takie rzeczy mog? alergie powodowa?. To tak jak dla ludzi te wszystkie chusteczki, papiery toaletowe zapachowe podobno te? nie s? dobre.

Racja, najlepsze jednak s? te bezzapachowe trociny moim zdaniem. Dotyczy to te? chusteczek itp. - myszom mo?na dawa? tylko te bez zapachowe!
A ja na razie, tzn moje myszowate jad? na Pinio - polecamy :wink:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-08, 14:35   
   Myszy: Lilka


Ja te? polecam Pinio :) Moje myszy maj? obecnie. Tydzie? temu zmienia?am i nie ?mierdzi w ogóle. (i tak dzisiaj b?dzie zmiana, bo zawsze w weekend im zmieniam, w sensie co tydzie? ;) )Do rogu gdzie sikaj? najcz??ciej, sypie im ?wirek a teraz s?om? granulowan? vitakraft.
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
Mysia__13 
Szara myszka
mysia_13



Imi?: ?aneta
Hodowla: Hodowlane
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: z Wyczechowa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-11-23, 16:04   
   Myszy: Maja,Wiktorek,kasztanek,Pixi.


Animals -s? najlepsze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT