AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Co ile karmi? myszki
Autor Wiadomość
TysiaIMYSIE
M?ody Myszaty



Imi?: Justyna
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 38
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-06-06, 00:32   
   Myszy: Bia?y Mysz[*] , Czarny Mysz, Szarlotka , ?aciatka, Sierotka Marysia, Królowa ?niegu


U mnie znika wszystko pod wieczór, ale cze?? l?duje w ?ció?ce bo Szarlotka ma taki kaprys , ?e wysypuje z miski i je z "pod?ogi" :P .
 
 
Derdiana666 
Mysi Bywalec
Motomysz z Marsa



Imi?: Klaudyna
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 168
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2012-07-05, 17:55   
   Myszy: koszatniczka Saires i pies Marsza?ek


Moje s? bardzo wybredne i nie wszystko chc? je??. Wybieraj? najlepsze, które im smakuje, a reszte rozsypuj? poza misk?. Nie bede te? marnowa? bo jednak to kosztuje, ale dostawaja tak czesto jak maja pusto w miskach.
_________________
Metal, Hardcore, Hardstyle 4 life!!
 
 
 
furburger 
Mysi Rozmówca
oh god why?!



Imi?: Ania
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Mar 2011
Posty: 260
Skąd: Kudowa-Zdrój
Wysłany: 2012-07-05, 18:19   
   Myszy: Madok, Nizer, Person, Albus


ja moim sypn??am dwa dni temu i mia?y jeszcze do?? jedzenia, sama nie wiem ile im sypa?, mam chyba jakie? "zboczenie" po szczurach i sypi? im za du?o :(
_________________
Madok :m:): Nizer :m:): Person [*] Albus [*]

Furburgerowe stadko :D
 
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2012-07-05, 19:09   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Moje codziennie wieczorem (jak wszystkie si? obudz?, tak aby ka?da mia?a równe szanse na s?onecznik :grin: , bo to jako pierwsze znika) dostaj? swie?? karm? (najcz?sciej nast?puje to mi?dzy 19 a 22). A niedojady zawsze wrzucam do osobnego wiadereczka, które raz w miesi?cu jest czyszczone. No i oczywiscie przed nasypaniem nowej karmy myj? miseczk? :m:): A wode uzupe?niam jak jest mniej wi?cej w 3/4 puste :wink:
_________________
"?le czy dobrze, oka?e si? pó?niej. Ale trzeba dzia?a?, ?mia?o chwyta? ?ycie za grzyw?. Wierz mi, ?a?uje si? wy??cznie bezczynno?ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, cho? niekiedy przynosz? smutek i ?al, nie ?a?uje si?."
 
 
 
bastek
M?ody Myszaty


Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 24
Wysłany: 2012-09-12, 11:11   

A ja codziennie dosypuje jedzenie, jak wroce z pracy. Chyba, ?e jeszcze maj? sporo, ale z reguly tak nie jest.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-09-12, 11:42   

A ja si? wycwani?am mo?e dlatego ?e kupi?am dro?sz? karm? :razz: i wsypuj? im na wieczór jak miska ?wieci niemal?e pustkami a wcze?niej jak co? zostawa?o wywala?am i dawa?am "?wie?e" w ten sposób wiele si? w sumie marnowa?o albo po prostu im ta karma nie smakowa?a ale moje dostaj? dwie miski wi?ksz? podstawowego ?are?ka drug? mniejsz? dodatków zió?ka owoce czy cos tam innego do tego dostaja jak?? krewetk? lub dropsika ...
_________________
InfinitY ..
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-12, 11:50   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-11-02, 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-09-12, 12:01   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


U mnie miseczka jest stale pe?na chocia? czasem bior? baby sposobem i je troch? przeg?adzam ;)
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-12, 12:09   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-11-02, 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-09-12, 12:14   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


To na pewno ;) U mnie jest do?? cz?sto wojna o te pyszno?ci które rzucam dodatkowo
 
 
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2012-09-12, 14:07   

tak jak u mnie, najzabawniejsze jest jak dziewuchy sobie wyrywaj? nawzajem te smako?yki albo mimo, ?e maj? to samo, to z ca?? pewno?ci? to, co trzyma wspó?lokatorka jest lepsze;P
_________________
Marzenia si? spe?niaj?, kiedy si? o nich zapomina...
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-09-12, 14:15   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Moje w du?ym stadku nie wydziwiaj?, swoj? mieszank? jedz? bez marudzenia i przewa?nie dwie miseczki w dzie? znikaj?, wi?c wieczorem mo?na tylko wysypa? "?mieci" i dawa? ?wie?utkie :wink: Miseczk? z misz-maszem smako?yków dostaj? raz na 3 dni i wtedy jest wielki sza? i wielka wojna, która pierwsza z?apie dropsa :lol: Staram si? zawsze dawa? tak, ?eby dla ka?dej przysmaków wystarczy?o, np. suszu z truskawek odliczam 15 sztuk, dropsików (przekrojonych na pó?) podobnie itd. Ale jako? mi nie dowierzaj?, musz? si? t?uc o pierwsz? sztuk? :lol: No i jeszcze o pa?eczki b?onnika (które maj? w swojej mieszance) te? jest wojna przy ka?dym karmieniu...
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-12, 14:23   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-11-02, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-09-12, 15:05   

Ja wymieniam codziennie wieczorem, tak wod? jak i ?are?ko. Zazwyczaj w miseczce zostaj? tylko granule, których laski nie lubi? i których pod ?adnym pozorem nie rusz?, oprócz tego sporo trocin w misce jest, wi?c myj? mich? i wsypuj? ?wie?e ?are?ko ;)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Serek 
Starszy Myszaty
mi?o?nik gryzoni:)



Imi?: Grzesiek
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 60
Skąd: Warszawa/Mokotów
Wysłany: 2012-09-12, 15:08   
   Myszy: Myszak i Mysior


Zauwa?y?em, ?e nie mog? sypa? do miseczki du?o ziarenek naraz, bo myszki rozsypuj? to. Przebieraj? w ziarnach jak w piachu i wi?cej l?duje pó?niej w ?ció?ce i ?wirku ni? w mysich brzuszkach :D
Dlatego ju? wol? dwa razy ma?? ?y?eczk? Vitacraftu sypn?? jak raz marnotrawi? :m:
_________________
Moje myszki: :m:): Myszak i Mysior :m:):
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT