AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2012-12-05, 10:09
Trociny
Autor Wiadomość
Kamila_:) 
Mysi Rozmówca



Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 294
Skąd: ta pewno???
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-11-23, 16:59   
   Myszy: Liliowa Chmurka, Xola, A nie mówi?am


Mysia__13 napisał/a:
Animals -s? najlepsze

chyba ?artujesz, Animals to najwi?kszy syf, sama m?czka która zatyka drogi oddechowe...
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-23, 18:56   

Mysia__13 napisał/a:
Animals -s? najlepsze
s? najgorsze!
albo prawie najgorsze - sam py?, trociny nie?wie?e, zwierzaki utyt?ane w pyle, a i ja bym kicha?a gdybym co? takiego kupowa?a dla swoich myszastych (jeden raz kupi?am paczk? i ja wywali?am jak po przesianiu 1/3 to by?y trociny, a 2/3 sam straszliwy py?)
Lepiej pomy?l o czym? lepszym, bez py?u, bo Twoje zwierzaki mog? sie pochorowa?. Mo?e trafi?a Ci sie w miar? dobra paczka (w co i tak w?tpi?), ale ja wole kupi? co? dro?szego z czego ca?o?? u?yj?, a nie zapylon? tanioch?, z której wszystko prawie pójdzie do ?mietnika przed u?yciem.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Av. 
Mysi Bywalec



Imi?: Asia
Wiek: 28
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 102
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2010-01-02, 17:05   

Kupi?am jaki? czas temu troty z Vitapolu i moja mysia si? od nich uczuli?a. Mia?a bardzo mocno zaklejone oczka ropk? (nie mog?a ich otwiera?). Wi?c nie polecam ich.
_________________
za T?czowym Mostem: Cofi [*], Bueno [*], Ana [*], Esme [*], Princessa [*], Daisy [*], Bianka [*], Calipso [*], Eska [*], Floriana [*], Adi [*], Amaretto [*], Dex [*], Neil [*], Odie [*]
 
 
 
kindaxD 
Mysi Bywalec
:D


Imi?: Kinga
Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 122
Skąd: Cz?stochowa :]
Wysłany: 2010-01-02, 18:19   
   Myszy: George [*],To?ka ,Emi [*]


Ja uzywam takich zwyk?ych co s? w zoologu ( nie ?a firmowe bez ?adnej etykietki ani nic ) Jestem zadowolona bo wgl sie nie pyl? ;D
_________________
Ratujmy foki szare
___________________________________
Po?ykam w ca?osci ; D
 
 
 
puster 
M?ody Myszaty
Panic Atac



Imi?: Kamil
Wiek: 27
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Zamo??
Wysłany: 2010-01-03, 09:25   
   Myszy: |Punia| |


Ja mam du?e kawa?ki, ale na opakowaniu nie ma ?adnej nalepki wi?c si? boj?.
Sklep zoologiczny jest oddalony o jakie? 20km, wi?c najcz??ciej wybiera si? tam tato.
Kupuje u taj staruszki (szyld odstrasza) tam si? nic nie op?aca ale tato uwa?a ?e jest bli?ej.
Nie ca?y kilometr dalej super sklep zoologiczny, mo?na tam w tydzie? wymieni? nie chciany produkt o ile nie jest nim stworzenie :razz:
 
 
kondzio109 
Mysi Bywalec
Chomiczasty



Imi?: Konrad
Wiek: 29
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 123
Skąd: Krk
Wysłany: 2010-01-03, 18:49   
   Myszy: Blue


Hm ja generalnie trotu nie u?ywam , tzn - mysz ma granulat hillton , chomik uczulony -chipisi , a inne chomiki - maj? ?ció?k? domowej roboty z przetworzonego papieru . Tylko na ?winkow? 100cm klatke potrzebuje du?o trotu , dlatego kupuje takie w paczkach za 7 z? , 60 l . Ostatnio kole? przywióz? jakie? takie ruskie troty , nie by?o innych , to kupi?em od niechcenia. W DOMU PRZE?Y?EM SZOK . i to bardzo pozytywny. Z trocin wg. nie wydobywa si? py? , maj? taki drewniany zapach , i s? drobniutkie jak chipisi , tzn nie s? takie wielkie p?aty jak zwykle si? spotyka , a takie drobniutkie -mi?ciutkie . Da?em wczoraj myszy i chomikom , i s? zadowolone. Troty s? firmy AGROVITA , wg pierwszy raz w ?yciu je widzia?em i polecam @@!!
 
 
 
Av. 
Mysi Bywalec



Imi?: Asia
Wiek: 28
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 102
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2010-01-03, 23:00   

W pewnym sensie ja teraz tak?e u?ywam granulatu jednak musz? znowu zacz?? kupowa? troty chipsy - nie zale?nie jaki myszki maj? granulat niezbyt ?adnie pachnie w pokoju ju? po drugim dniu od ich zmienienia.
_________________
za T?czowym Mostem: Cofi [*], Bueno [*], Ana [*], Esme [*], Princessa [*], Daisy [*], Bianka [*], Calipso [*], Eska [*], Floriana [*], Adi [*], Amaretto [*], Dex [*], Neil [*], Odie [*]
 
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-04, 19:45   

Paczka 35 litrow Living world jest rozmaru a4 skompresowana. Znajda sie czasem kawalki drewna ale mozna wyjac. nie pyla chyba ze slepa jestem.
 
 
Laayla 
Starszy Myszaty
raaawwrrrrr.!! : E



Imi?: Lilek
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 51
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-01-04, 20:14   
   Myszy: Dziabek, Drop i Dead. ^^"


kondzio109 napisał/a:
AGROVITA


na 99% te znalaz?am u siebie w zoologu w opakowaniu bodaj?e 12l w TESCO za 3.20 bodaj?e, te? od niechcenia je kupi?am, i naprawd? s? ?wietne . :}
_________________
"Stajesz si? odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoi?e?. "

moje mychy ^^
 
 
 
theJagerek 
Starszy Myszaty



Imi?: Jagoda
Wiek: 30
Dołączyła: 23 Cze 2009
Posty: 91
Skąd: Ole?nica/Wroc?aw
Wysłany: 2010-01-04, 21:38   

no to nie?le :lol: Ja od zawsze kupuje w zoologu paczk? trocin ok7l za... 1.50 do 2.50 bo to zale?y od sklepu: zoolog czy Kaufland

troty s? firmy WY?CIÓ?KA DLA GRYZONI... nie ma ?adnego innego napisu oprócz tego i adresu firmy. trotki-100% py?-0% trocinki s? bardzo pachn?ce i ?wie?e a do tego drobniutkie ale jednak troty a nie py?
 
 
 
Majka
Szara myszka



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-01-05, 17:10   

Ja mam Chipsi dla myszek, kiedy? mia?am chomika d?ungarskiego i tez mia? Chipsi, wi?c mog? je poleci?, bo s? fajne, nie pyl?, a cytrynowe maj? przyjemny zapach :smile:
 
 
kindaxD 
Mysi Bywalec
:D


Imi?: Kinga
Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 122
Skąd: Cz?stochowa :]
Wysłany: 2010-01-06, 14:21   
   Myszy: George [*],To?ka ,Emi [*]


nie polecam zapachowych i z chipsy : D
zadaj sobie pytanie, juz jedna dziewczna to pisa?a : czy chcia?aby? mie? pod?oge w domu pachn?ca intensywnie cytryna lub jab?kiem 24 h na dobe 7 dni w tygodniu? bo mi sie wdaje ze nie xD
_________________
Ratujmy foki szare
___________________________________
Po?ykam w ca?osci ; D
 
 
 
puster 
M?ody Myszaty
Panic Atac



Imi?: Kamil
Wiek: 27
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Zamo??
Wysłany: 2010-01-06, 14:29   
   Myszy: |Punia| |


Av. napisał/a:
Kupi?am jaki? czas temu troty z Vitapolu i moja mysia si? od nich uczuli?a. Mia?a bardzo mocno zaklejone oczka ropk? (nie mog?a ich otwiera?). Wi?c nie polecam ich.


Jak kupowa?em trotki z Vitapolu u mnie tak samo :shock:
 
 
Majka
Szara myszka



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-01-06, 17:37   

kindaxD napisał/a:
nie polecam zapachowych i z chipsy : D
zadaj sobie pytanie, juz jedna dziewczna to pisa?a : czy chcia?aby? mie? pod?oge w domu pachn?ca intensywnie cytryna lub jab?kiem 24 h na dobe 7 dni w tygodniu? bo mi sie wdaje ze nie xD


One wcale nie pachn? intensywnie. Tylko troch?, a mia?am raz jab?kowe i zapach by? znikomy nawet zaraz po wyj?ciu z paczki.
 
 
kindaxD 
Mysi Bywalec
:D


Imi?: Kinga
Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 122
Skąd: Cz?stochowa :]
Wysłany: 2010-01-06, 18:04   
   Myszy: George [*],To?ka ,Emi [*]


Gryzo? ma bardzo dobry w?ch i poczuje bardzo lekki zapach wi?c na pewno przeszkadza mu ten zapach cytryny czy tam jab?ka.
Akurat moja kole?anka ma chomika i ostatnio mu je kupi?a i ma problemy z nosem. Widzia?am, ma ca?y czerwony a jak mia?a inne troty to nie. Tak samo jest z py?kiem-mo?e stworzy? alergie :m:):
_________________
Ratujmy foki szare
___________________________________
Po?ykam w ca?osci ; D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT