AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje o karmach dla myszy
Autor Wiadomość
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-03-14, 20:45   

Animals wed?ug mnie ma za du?o niepotrzebnych barwników...Ale wasz wybór ;-) .
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-03-14, 21:08   
   Myszy: Sunday


A co tam barwniki, jak myszy nie smakuje to nie rusza i spoko ;P . Tylko szkoda ?e w karmach zwykle jest mniej nasion niz pisze na opakowaniu :/ nie tylko w animalsie
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-03-14, 21:37   

Polecam karmy "domowe"(mieszank?).Moje mychy tak je wcinaj?,?e na drugi dzie? to tylko okruszki zostaj? 8) .
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-03-15, 15:16   

Moim chyba zbrzyd? Animals bo wysypuja go z miseczki a nigdy tego nie robi?y :D Spróbuje zmienic na te mieszanki domowe ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-03-15, 19:28   
   Myszy: Sunday


heh, ja raczej nie umiem robi? mieszanek :P .
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-15, 19:40   
   Myszy: tak


Daria napisał/a:
heh, ja raczej nie umiem robi? mieszanek :P .

Ja te? my?la?am, ?e nic z tego nie wyjdzie, a wysz?o... :) Jeszcze troch? i mo?e uda mi samej sobie zacz?? robi? dobre jedzenie (?eby mój wegetarianizm zacz?? by? zdrowy... :P )
 
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2006-03-15, 23:51   

Wszystkie dla gryzoni maj? te ?arowiaste odpady.
Lepsze pod tym wzgl?dem s? ju? pokarmy dla ptaków, ale je trzeba uzupe?nia? (zawieraj? sporo t?uszczu)
Dobre s? niektóre musli dla koni lub granulaty, tylko trudne do zdobycia i nie koniecznie muz? to je??.

?arówki i inne kolorowe wyrzucam,
a jakie szcz??cie jak jedno przeocze, jakby by?o napchane jakimi? uzale?niaczami. :twisted:

Po za tym ciemne i jasne pieczywo (jasne to chyba tylko do zapchania bo wartosci nie ma 8) ), lubi? ogórki, sa?ate, ew. jab?ko :wink:
_________________
 
 
 
wega 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 25
Wysłany: 2006-08-11, 14:12   

Dzi?ki :D Na razie nie ma czego usuwa? - owocki znikaj? w ca?o?ci ... Natomiast karm? mam firmy Animals, myszki co? tam z niej skubi?, widz? ?e wybieraj? - ale na razie s? jeszcze troch? wystraszone, moze potem b?dzie inaczej
Pozdrawiam ciep?o
_________________
"Niewiedza nie oznacza g?upoty, podobnie jak ciemno?? ?lepoty"
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-11, 14:16   

Animals za dobry nie jest,Vitapol tez,polecam w?asne mieszanki b?d? Vitakraft,zreszt? by?a ju? o tym wszystkim mowa ...
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 31
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-11, 14:18   

yyy wiesz co zmie? t? karme!!! Wióry i karma firmy animals jest najta?sza i najgorsza myszki po?owe zniej nieziadaj? i niejest warta naszych myszek jak zawsze najlepsza firma karm Vitapol a wióry Herbal pets lub inne firmy ale nie animals ?wirek cats dream b?dzie najlepszy polecam
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-11, 14:39   

karolina,w Vitapolu jest du?o badziewi!Nie wiem,jak mo?na uznawa? ta karm? za najlepsz? ...Cho? inne produkty ma dobre,to podstawowe s? z?e.Trociny wcale nie s? takie z?e ;) .Wa?ne,?eby by?y grube.A je?li masz troch? kasy,to kupuj Cat's Drema,Cat's Best,Pinio,Pet's Dream ...I przejrzyj forum,bo by?a ju? o tym mowa.
 
 
wega 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 25
Wysłany: 2006-08-11, 14:53   

szczerze powiedziawszy, to sama nie wiem, co o tym my?le? - ile osób, tyle opinii na temat karm...
_________________
"Niewiedza nie oznacza g?upoty, podobnie jak ciemno?? ?lepoty"
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-11, 15:02   

To ja ci napisz?,dlaczego s? z?e.

Kolorowe chrupki,które s? w wielu karmach,s? szkodliwe dla zdrowia myszek,a nawet rakotwórcze.S?dze,i? ludzie mówi?,?e Vitapol jest najlepszy ze wzgl?du na to,?e ma wi?cej sk?adników ni? inne karmy - czyli bia?e chrupki,kolorowe 'kawa?eczki',susz burakowy,marchewk?,standartowe ziarna i s?onecznik.Vitakraft ma w swoim sk?adzie mi?dzy innymi owies i inne dobre sk?adniki.Jest z niemieckiej firmy,czyli,jak to ju? pisa?a Kasia,jest zdrowy.Dowodem jest te? cena - ok.5,30 za do?? ma?e pude?ko tej karmy.

A w?asne mieszanki - wiadomo ;) .
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 31
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-11, 16:14   

Vitapol jest bardzo dobr? firm? i napewno do swoich karm niedodawa?a by ,,rakotwórczych chrupek'' które s? bardzo lubiane przez myszki te kolorowe chrupki nie zawieraj? cukrów które mog?by by zaszkodzi? myszkom to nies? chrupki takie jak dla ludzi a to ?e w vitapolu jest bardzo du?o ró?no?ci to dobrze tak powino by? w ka?dej karmie jakby?my si? czuli gdyby nas karmiono samymi ziarnami?// serdecznie polecam vitapol dla ka?dego dotego vitapol oferuje szerok? baze ró?nych produktów równie dobrych ;)
 
 
ogryzek 
Mysi Bywalec
<:3)~



Imi?: Olga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2005
Posty: 189
Skąd: Z.G.
Wysłany: 2006-08-11, 16:17   
   Myszy: Sith (*)


karolinalol w vitapolu S? rakotwórcze chrupki i nie pisz? tego ze z?o?liwo?ci bo sama go u?ywam (dla mysza :P ) i nie oznacza to ?e myszki tego maj? nie lubie?. Zobacz u ludzi na papierosy - prawie wszyscy je uwielbiaj? a to jest chorobotwórczy kicz
_________________

gg 3474439 l e-mail ogryzek8@o2.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT