AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Chomik Wergiliusz szuka swojego cz?owieka!
Autor Wiadomość
Króliczara 
Starszy Myszaty


Wiek: 26
Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 83
Wysłany: 2015-03-10, 13:07   Chomik Wergiliusz szuka swojego cz?owieka!
   Myszy: Nie mam


Chomik Wergiliusz trafi? do mnie kilka dni po tym, jak znaleziono go z d?ungarsk? kole?ank? w... KOMPOSTOWNIKU.

Na pocz?tku by? bardzo nieufny i bardzo krzycza? nawet, je?li zbli?y?am si? do jego klatki tylko po to, ?eby nasypa? jedzenia. Na dodatek kicha?.
Z czasem ma?y, czarny gremlinek, nietoperzyk, male?stwo - jak go nazywam - zacz?? reagowa? na mój g?os bez krzyku, ale z zaciekawieniem. Oswajanie nadal trwa, lecz ju? teraz Wergiliusz daje si? wzi?? na r?ce, wychodzi na zawo?anie i wypatruje smako?yków. Bardzo kocha swój ko?owrotek :)

Pani doktor, która zbada?a malucha, by?a nim zachwycona. Ma na prawd? du?e uszy, b?yszcz?ce oczka i pi?kn? bródk?. Jest zwinny i delikatny. I ci?gle malutki - wa?y jedyne 86 gramów :)

Badanie nic nie wykaza?o - nie ma problemów ze skór?, nic nie s?ycha? w p?ucach, górne drogi oddechowe te? wydaj? si? by? w porz?dku. Usun??am za to z klatki sianko, przykr?ci?am kaloryfer i maluch ju? tylko sporadycznie kicha. Na wszelki wypadek jeszcze przez jaki? czas podaj? mu beta-glukan.

Maluch czeka na swój wymarzony dom w Gda?sku. Transport do innych miast jest jak najbardziej do zorganizowania. Przy adopcji wymagam podpisania umowy. Podstawowe wymagania, jakie mam do nowego domu, to:
-klatka/akwarium min. 80x40 cm w podstawie (lub samla 130l z Ikei
-du?y ko?owrotek: zabudowany, bez efektu no?yc (Trixie 28, siatka 22 lub inne, które b?d? nadawa? si? dla chomika)
-dobra karma (weryfikuj? firm?)
-znajomo?? dobrego lekarza w okolicy (weryfikuj? nazwisko)

Procedura adopcji:
1.wywiad (maile lub fb)
2.zdj?cia lub wizyta przedadopcyjna
3.adopcja i podpisanie umowy
4.co jaki? czas prosz? o informacje/zdj?cia, jak chomikowi si? ?yje

Wydaje si?, ?e to du?o jak na takiego ma?ego chomiczka, ale Drodzy Pa?stwo, ten jak i inne chomiczki zas?uguj? na wszystko, co dla nich najlepsze :)

Tel: 667 242 343

Zapraszam równie? do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/340563182804340/ codziennie
nowe zdj?cia i historyjki z ?ycia Wergiliusza :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT