AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Chico ;)
Autor Wiadomość
DarCia 
Mysi Bywalec



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 138
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2007-05-26, 09:08   Chico ;)
   Myszy: Chico ;)


O mojej myszce pewnie co niektórzy ju? czytali i znaj? mniej wi?cej jej histori?... ale teraz opisz? j? tak dok?adniej ;)

No wi?c kupi?am j? wczoraj (25.05.2007 r.), jest samczykiem i ma na imi? Chico [cziko], co po hiszpa?sku znaczy "ch?opiec", do?? d?ugo zastanawia?am si? nad tym jakie da? mu imi?, poniewa? mia?am przygotowane imiona dla samiczek, a okaza?o si? ?e to samiec :/ na pocz?tku poprz?gl?da?am troch? forum w poszukiwaniu jak najlepszego imienia, jednak nie znalaz?am ?adnego które przypad?oby mi do gustu :P wtedy postanowi?am poszuka? w s?owniku polsko-hiszpa?skim, szuka?am ró?ne s?owa, ale te? mi nie pasowa?y, a? w ko?cu wpad?am na pomys? by zobaczy? jak jest po hiszp. ch?opiec, no i patrz? "el chico", spodoba?o mi si? i postanowi?am tak go nazwa? :) Myszka jest czarno-bia?a, ma bia?y brzuszek, kresk? na g?ówce, lew? przedni? ?apk? (?miesznie to wygl?da :D ) i tak? ma?? plamk? na tu?owiu, reszta jej cia?a jest czarna ;)

Je?li chodzi o jej zachowanie to póki co zauwa?y?am ?e bardzo lubi biega? w ko?owrotku, a robi to tak szybko jak by by?a na jaki? wy?cigach :D . Bra?am ju? j? pare razy na r?ce i powoli si? do mnie przyzwyczaja ;) Wydaje mi si? ?e ona, w przeciwno?ci do innych myszy, woli szale? w dzie?, bo wieczorem jak sz?am spa? to ona te? ju? spa?a i jak rano wsta?am to tak?e spa?a, a teraz szaleje w ko?owrotku :D My?l?, ?e wyro?nie z niej fajna mysza, w pe?ni si? do mnie przyzwyczai i nie b?dzie ucieka?a :)
 
 
 
Mysi_?atek 
Mysi Rozmówca



Imi?: Ernest
Wiek: 36
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 241
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2007-05-27, 12:05   

O, ju? kolejna myszka :smile:

Zapewne si? przyzwyczaji :smile:
_________________
Witam i pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT