AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2008-03-10, 09:33
W poszukiwaniu weta od gryzoni
Autor Wiadomość
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2008-11-06, 20:33   

Charlie nie ?yje :cry: umar? dzic rano
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
myszorka94 
M?ody Myszaty
myszorka14



Imi?: Agata
Wiek: 29
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 38
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-07, 18:04   
   Myszy: Dex i Alf


bardzo mi przykro :(
_________________
Nigdy Nie Istnieje [!]
Charlie ['] Sage ['] Pacho ['] Dex ;* Alf ;*
 
 
 
argumentative 
Mysi Bywalec
: )))))



Imi?: Damian
Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 185
Skąd: Tczew
Wysłany: 2008-11-07, 18:43   
   Myszy: Margarette, Zelda, Benio, Zenio


Anisia napisał/a:
Charlie nie ?yje :cry:


Ojej, to przykre :m:(:
 
 
 
Muf 
Mysi Bywalec
avatar saying true



Imi?: Ala
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 125
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 2008-11-07, 18:45   
   Myszy: Nie mam.


to smutne :m:
_________________
Pisz? poprawnie po polsku
 
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2008-11-07, 21:38   

Dziekuje za pomoc i okazane wspó?czucie. :cry: ole robimy off. :m:
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
finka 
Szara myszka


Imi?: Daga
Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Gda?sk
  Wysłany: 2008-11-27, 22:26   mysza chora... szukam weterynarza w Trójmie?cie
   Myszy: Bia?y i Olo


czy macie mo?e namiary na jakiego? weterynarza znaj?cego si? na myszach, który przyjmuje w Trójmie?cie? (najlepiej w Gda?sku)

Wzi??am dzis Bia?asa na r?ce i okaza?o si?, ?e ma prze?wity jakie? dziwne na grzbiecie, wygl?da to tak, jakby mu si? futerko tam z lekka przerzedzi?o... strasznie si? kr?ci?, ale wyczu?am pod palcami lekkie zgrubienia na jego skórze...grzyb jaki? czy co? mo?e ?wierzb? nie znam si? na tym zupe?nie... poza tym mysza nie jest jaka? specjalnie osowia?a.. mo?e troch?, ale to chyba dlatego, ?e siedzi sama w klatce... no i kurcza nie wiem co robi?.. tzn wiem, do weta trzeba z ni? pój??, ale nie wiem do którego, a nie chc? je?dzi? z mysz? po ca?ym mie?cie, bo zimno jest, a to delikatne stworzonko... eh... na forum nie widzia?am, ?eby kto? co? mówi? o weterynarzu w 3city, ale mo?e jednak macie jakie? info do kogo mog?abym z tym pój??...
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-11-27, 22:34   

Na szczurzym bardzo polecaj? dr Ann? Szyma?sk? :)
Strona lecznicy, w której przyjmuje - http://www.lecznica.gdansk.pl/index.php?id=48
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
finka 
Szara myszka


Imi?: Daga
Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-11-28, 00:47   
   Myszy: Bia?y i Olo


Oooo...dzi?ki Ci wielkie, dobra kobieto! :)
Mam nadziej?, ?e co? poradz? na to ustrojostwo... i ?e uda si? im poskromi? Bia?asa, eh..
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-28, 00:56   

A to inne lecznice weterynaryjne w Gda?sku, mo?esz podzwoni? i popyta?:

Gda?sk 47 pozycji

Wiem, ?e tego sporo i niestety ?adnego osobi?cie poleci? nie mog? ale je?eli ten od Mangalargi w jaki? sposób zawiedzie ( chocia? mam nadzieje, ?e nie ;) ) to zawsze do kilku mo?na si? odezwa?/odwiedzi? ich.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
finka 
Szara myszka


Imi?: Daga
Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-12-05, 20:13   
   Myszy: Bia?y i Olo


Có?...mia?am nadziej? na dobre wie?ci, ale wie?ci wcale nie s? dobre, a wr?cz przeciwnie.
Nie dodam tu namiarów na dobrego weta, za to przykro?ci? mog? poda? takiego, do którego z ca?? pewno?ci? nie powinni?cie si? wybiera?.
Wybra?am si? z mysz? do weterynarza na Ja?kowej Dolinie 101, babka przez telefon stwierdzi?a, ?e mam przyj?? z Bia?asem, to zobaczymy co si? z ni? dzieje. Zapyta?am, czy b?dzie w stanie jej pomóc, powiedzia?a, ?e tak.
Pomog?a tyle, ?e da?a myszce jaki? zastrzyk, pokropi?a jej futerko jakim? p?ynem i odes?a?a nas do domu. Nie s?ucha?a w ogóle tego, ?e w domu pojawi? si? kot, ?e by? mo?e to ?wierzb, chocia? jak dla mnie objawy by?y oczywiste. Da?a jej zastrzyk, powiedzia?a, ?e to alergia i ?e na takie co? lekarstwo jest tylko jedno (czyli to, co jej poda?a).
Efekt jest (by?) taki, ?e mysza w nocy przenios?a si? do mysiego nieba i tyl;e z ca?ej pomocy wynikn??o. Chcia?am dobrze, wysz?o jak zawsze.
Je?li jest tu kto? z Gda?ska, to niech szerokim ?ukiem omija lecznice na Ja?kowej D. 101. Totalny brak kompetencji. Mysza, która przed wizyt? u lekarza mo?e nie czu?a si? najlepiej, ale na pewno nie by?a strasznie, ?miertelnie chora, po wizycie zwyczajnie kopn??a w kalendarz. Smutek.
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2008-12-05, 20:17   
   Myszy: obecnie brak


Wspó?czucie.
[*] dla myszowatego.
_________________
Mus to mus!
 
 
argumentative 
Mysi Bywalec
: )))))



Imi?: Damian
Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 185
Skąd: Tczew
Wysłany: 2008-12-05, 23:51   
   Myszy: Margarette, Zelda, Benio, Zenio


Eh, biedna. A weterynarz od razu móg? powiedzie?, ?e nie ma do?wiadczenia z gryzoniami, a nie jakie? kity wciska?. :shock:

[*]
_________________
- Nakarm Krzysi?! xD
 
 
 
finka 
Szara myszka


Imi?: Daga
Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-12-06, 00:17   
   Myszy: Bia?y i Olo


Dok?adnie. W?a?nie po to zadzwoni?am do niej przed wizyt?, ?eby nie jecha? w ciemno i nie dowiedzie? si? w poczekalni, ?e wetka na myszach si? nie zna. Powiedzia?a, ?e pomo?e, wi?c jej zaufa?am...i nic dobrego z tego nie wysz?o. Nawet jej nie dotkn??a, zerkn??a tylko szybko do pude?ka i rzuci?a "eee tam". Powinna chocia? wzi?? j? na r?ce, sprawdzi? jak wygl?da jej skóra, przecie? przez futro nic nie mo?na zobaczy?! Trzeba je troch? przeczesa?, ?eby by?o wida? jak wygl?daj? te strupki, czy nic z nich nie wycieka, czy jest tam krew, czy wygl?da to mo?e jak zwyk?a wysypka... NIC(!!) takiego nie zrobi?a... Z góry za?o?y?a, ?e to alergia. pomidor, nie trzeba by? weterynarzem, ?eby wiedzie?, ?e najpierw trzeba naocznie i dotykowo sprawdzi? co si? dzieje, ?eby postawi? w?a?ciw? diagnoz? i podj?? w?a?ciwe leczenie! Przecie? to s? podstawy!! Wybaczcie, ?e tak tu truj?, ?e cholera, z?a jestem strasznie... na siebie, na wetk? i w ogóle :(
 
 
argumentative 
Mysi Bywalec
: )))))



Imi?: Damian
Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 185
Skąd: Tczew
Wysłany: 2008-12-06, 13:11   
   Myszy: Margarette, Zelda, Benio, Zenio


Wiesz, nie powinna? by? z?a na siebie, bo jakby nie patrze? Ty nic z?ego nie zrobi?a?. Chcia?a? pomóc i uratowa? myszk?. No, ale có? - wysz?o jak wysz?o.

Trzymaj si? ;)
_________________
- Nakarm Krzysi?! xD
 
 
 
nubi 
M?ody Myszaty
nubi


Imi?: karrolinqa
Wiek: 33
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 21
Skąd: KLUSKI
  Wysłany: 2009-02-23, 13:47   Dobry wetwrynarz od gryzoni ?
   Myszy: kesi fleksi


Moja myszka jest chora.Znacie mo?e jakiego? dobrego weta od gryzoni w okolicach Zabrze,Gliwice,Bytom a i ile mog? kosztowa? leki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT