AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy myszy si? bawi??
Autor Wiadomość
Carmen 
Szara myszka



Imi?: Kamila
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 6
  Wysłany: 2011-02-23, 21:11   Czy myszy si? bawi??

Nie znalaz?am podobnego tematu wi?c zak?adam nowy. Czy myszy si? na prawd? bawi?? Jak psy koty czy ludzie? czo po prostu szukaj? po?ywienia i biegaj?? Niby si? bawi? i kupuje si? im zabawki ale czy to zabawa? Ju? d?u?szy czas mnie to dr?czy. :?
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 09:22   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


Moim zdaniem my to nazywamy zabawkami, ale myszka nie pomy?li sobie "O, nowa zabawka pójd? si? pobawi?", tylko zobaczy np. hamak w klatce to nie my?li "O, w ko?cu hamak, id? si? po?o?y?", tylko b?dzie ciekawa co to jest, podejdzie, wejdzie i zobaczy jak tu mi?kko i si? po?o?y.
W ko?owrotku nie wie, ?e trzeba si? kr?ci?, tylko wejd?, pow?chaj? i pomy?l?, ?e t? drog? z tych szczebelków idzie si? do góry, i id?, biegn?, biegn? a tu nic. :shock:
I pójd? spa?, a na drugi dzie? znów b?d? próbowa? si? wspi?? wy?ej.
_________________
...
 
 
 
patka w. 
Starszy Myszaty
patka w.



Imi?: patka
Hodowla: brak
Wiek: 25
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 79
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-02-24, 12:36   
   Myszy: Mysza[*], ?apka


ale w ko?cu jaka? zabawa jest, przynajmniej my tak to widzimy ...
?a?? po klatce, kr?c? sie w ko?owrotku . :wink:
my ( ludzie ) zwykle nazywamy to " zabaw? ", ale dla myszek do ko?ca nigdy to nie jest zabawa... :m:
_________________
Mysza zdech?a,
a z ?apk? cos nie tak - piszczy ...
;'[
 
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 12:40   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


myszy nie wiedz? co to zabawa i nigdy nie maj? ochoty si? pobawi?.
_________________
...
 
 
 
SponGeBob 
Gadu?a Myszaty
~My?l PoZyTyWnIe~



Imi?: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 348
Skąd: W-wa
Wysłany: 2011-02-24, 13:21   
   Myszy: Bubcia,Orzeszek[samiczka inaczej br?zik ;p],Bia?a (mia?a by? pysia ale nikt tak do niej nie mowil :) M?odziutka pche?ka :D


Ja my?l? ?e one si? NIE bawi? tylko podoba im si? przechodzenie np. Po przeszkodach,w rurkach,bieganie w ko?owrotku(moje myszy jak sie przyzwyczaja?y to wchodzi?y do ko?owrotka bo my?la?y ?e mi uciekn?,gdy tylko wkladalam miske z jedzonkiem :lol: ) Czy w?a?nie chodzenie w takich zabawkach :razz: . Takie moje podejrzenia 8)
_________________
GrubSon
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-02-24, 15:08   

A wg mnie lubi? si? bawi? :P ja mia?am sytuacj?, gdzie matka kr?ci?a si? ko?owrotku, a m?ode W KOLEJCE sta?y z ty?u ko?owrotka i si? wspina?y. Jak przelecia?y na przód ko?owrotka ( bo wiadomo, ?e s? lekkie i jak matka si? kr?ci?a w ?rodku to mog?a je unie?? na tych szczebelkach bez problemu ) to wraca?y znowu do ty?u i w kolejk?. I tak po kolei. Wygl?da?o to super :D Tak samo np czasami podbiegn?, uszczypn? w palca czy co? i uciekaj?, popatrz?, znowu wróc?. Psy robi? tak samo i jest to dla nich zabaw?, tylko, ?e pies potrafi pokaza?, ?e mu si? podoba np szczekaj?c, skacz?c wokó? nas czy machaj?c ogonem, a mysz nie ma mo?liwo?ci pokazania zadowolenia. Je?eli ma si? d?ugo swojego gryzonia to cz?owiek wie kiedy jest on zadowolony i kiedy trwa w?a?nie ta zabawa. :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Jaszczurka 
Myszomaniak
;]



Imi?: Sara
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 715
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-02-24, 17:07   
   Myszy: Rose [*], Wandy [*], Holly [*], Cassie, Mitchie


moim zdaniem to w?asnie zabawa, po co myszka biega w ko?owrotku? ?eby si? pobawi?, wyluzowa?, poczu? si? dobrze... Takie drabinki czy ciuchcie s? dla niej ciekawe wi?c je zwiedza i ogl?da. My?l? ?e mysz zdaje sobie spraw? ?e jej si? to podoba wi?c to dla niej zabawa
_________________

Pet's name: Leo?
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
 
 
SponGeBob 
Gadu?a Myszaty
~My?l PoZyTyWnIe~



Imi?: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 348
Skąd: W-wa
Wysłany: 2011-02-24, 17:10   
   Myszy: Bubcia,Orzeszek[samiczka inaczej br?zik ;p],Bia?a (mia?a by? pysia ale nikt tak do niej nie mowil :) M?odziutka pche?ka :D


My to mo?emy nazwa? zabaw? , a one maja atrakcje o to trafne raczej do ich ''zabawy'' to atrakcja.Chociaz nikt nie wie co one maj? w swoich malute?kich g?ówkach :razz:
_________________
GrubSon
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 17:12   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


Jaszczurka napisał/a:
moim zdaniem to w?asnie zabawa, po co myszka biega w ko?owrotku? ?eby si? pobawi?, wyluzowa?, poczu? si? dobrze... Takie drabinki czy ciuchcie s? dla niej ciekawe wi?c je zwiedza i ogl?da. My?l? ?e mysz zdaje sobie spraw? ?e jej si? to podoba wi?c to dla niej zabawa

Jaszczurko, myszki nie robi? tego dla rozlu?nienia, czy ch?ci zabawy.
na pocz?tku wchodz? tam, ?eby pow?cha?, poogl?da?.
A im wydaje si?, ?e ta drabinka w ko?owrotku do czego? prowadzi.
I próbuj? tam dzikusy wej??, i biegn?, biegn? i nie wiedz?, ?e ta o to ?cie?ka do niczego nie prowadzi. [/b]
_________________
...
 
 
 
Jaszczurka 
Myszomaniak
;]



Imi?: Sara
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 715
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-02-24, 17:22   
   Myszy: Rose [*], Wandy [*], Holly [*], Cassie, Mitchie


Mia?am na my?li ?e myszy odczuwaj? ?e to jest dobre, tak jak i odczuwaj? co jest z?e. A skoro i odczuwaj? to dobro to i zdaj? sobi? spraw? ?e tam jest fajnie.
myszuunia napisał/a:
na pocz?tku wchodz? tam, ?eby pow?cha?, poogl?da?

ale? oczywi?cie ?e na pocz?tku tak, wszystko co jest im nieznane trzeba obwacha? i sprawdzi? ale kiedy ju? si? oswoj? z now? zabawk? to czuj? si? w niej dobrze i ch?tnie sp?dzaja tam czas.
_________________

Pet's name: Leo?
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 17:31   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


Jaszczurka napisał/a:
sprawdzi? ale kiedy ju? si? oswoj? z now? zabawk? to czuj? si? w niej dobrze i ch?tnie sp?dzaja tam czas.

szczerze mówi?c - w?tpie.
Zwró?my uwag?, ?e tak bardziej pomy?li np. pies, ale mysz nie jest na tyle inteligetna, ?eby sobie przypomnie? z drugiego ko?ca klatki "by?am, tam, id? jeszcze raz", tylko znowu s? zdziwione "co to jest?" podchodz? i czuj? tam swój zapach. I znowu si? zaczyna : wchodzi, my?li, ?e szczebelki to droga, która do czego? prowadzi i idzie To takie ko?o (mo?e i b??dne)
_________________
...
 
 
 
Carmen 
Szara myszka



Imi?: Kamila
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-24, 17:34   

Myszuunia czy to znaczy, ?e uwa?asz ?e ko?owrotkeim po prostu robimy debila z bednej ma?ej myszki? Brzmi to jakby? uwa?a?a myszki za takie ma?e g?upolki. :razz:
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 17:50   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


Carmen napisał/a:
Myszuunia czy to znaczy, ?e uwa?asz ?e ko?owrotkeim po prostu robimy debila z bednej ma?ej myszki? Brzmi to jakby? uwa?a?a myszki za takie ma?e g?upolki. :razz:

nie uwa?am ?e robimy debila, ko?owrotki wstawiamy, ?eby mia?a jakie? zaj?cie.
Ma?e g?upolki - to bardziej w takim sensie ma?ej nieporadnej mysi,której pomagamy i zapewniamy dobre warunki. Czego mo?na wymaga? od myszki wychowanej w niewoli?
_________________
...
 
 
 
Jaszczurka 
Myszomaniak
;]



Imi?: Sara
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 715
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-02-24, 18:02   
   Myszy: Rose [*], Wandy [*], Holly [*], Cassie, Mitchie


myszuunia napisał/a:
znowu s? zdziwione

wed?ug mnie myszy zapami?tuj? te miejsca. Jak inaczej wyja?nisz to ?e kiedy moja mysz jest przestraszona to biegnie to drewnianej ciuchci i si? w niej chowa :wink: ?
_________________

Pet's name: Leo?
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 18:10   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


Jaszczurka napisał/a:
myszuunia napisał/a:
znowu s? zdziwione

wed?ug mnie myszy zapami?tuj? te miejsca. Jak inaczej wyja?nisz to ?e kiedy moja mysz jest przestraszona to biegnie to drewnianej ciuchci i si? w niej chowa :wink: ?

zale?y w jakim wypadku si? przestraszy, czasami mysza na tyle czuje si? w niebezpiecze?stwie, ?e biegnie gdzie si? tylko da, byle si? schowa? przed wrogiem.
_________________
...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT