AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2012-12-05, 16:07
3 myszki chore... pomocy!!!
Autor Wiadomość
klaauduniia
Szara myszka


Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-04-06, 15:10   3 myszki chore... pomocy!!!

witam!
od okolo 5ciu miesiecy posiadam 3 myszki samiczki.
wszystko bylo z nimi dobrze az 2 dni temu zauwazylam ze jedna z moich myszek jest gruba. na poczatku myslalam ze jest w ciazy i jedna z moich myszek jest samcem ale sprawdzialam i wszystkie sa samiczkami. wczoraj zauwazylam ze druga myszka jest taka osowiala, nie biega wcale, jest tak jakby garbata i chuda na dodatek pod ogonkiem z chyba odbytu wydobywala jej sie krew. a zeby bylo gorzej dzisiaj 3cia z moich myszek jest osowiala i tez nie biega za wiele. nie wiem co mam zrobic nie podoba mi sie to ze moje sliczne niunie sa chore i cierpia.
prosze o pomoc. najszybciej jak sie da
dziekuje
Ostatnio zmieniony przez Laraine 2012-04-06, 17:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-04-06, 16:21   

Moja droga, my nic za ciebie nie zrobimy... nie sied? na forum i nie czekaj na rady tylko le? do weta, szczególnie ?e jednej z mysi z odbytu wydobywa si? krew.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-04-06, 16:36   

tak tak...jak mnie to "bawi",
wej?? na forum i czeka? na cud...
czy Wy naprawd? co niektórzy my?licie, ?e na forum siedz? cudotwórcy i prze?l? Wam biopr?dy które uzdrowi? myszy?
Ludzie zacznijcie wreszcie troch? my?le? i zacznijcie by? odpowiedzialni, bo jest to irytuj?ce.
Rozumiem konsultacje w sprawie leku ew. objawów ?eby zapobiega?, ale...
dziewczyno, masz chore myszy, które maj? powa?ne objawy a Ty za miast i?? do weta siedzisz na forum? no prosz? Ci?...
Za?o?e si?, ?e jak Ciebie co? zasw?dzi to biegiem do lekarza lecisz.
I tak, jestem niemi?a i b?d? bo zamiast ruszy? ty?ek to tracisz czas na durnoty. :m:/:
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
klaauduniia
Szara myszka


Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-04-06, 16:45   

Niestety w Wielkiej Brytanii nie lecza myszakow,bylam u weterynarza i nic nie moga dla niej zrobic.Caly dzien siedzi u mnie na rece i nie chce zejsc.Probuje masowac jej brzuszek .Niechce jej stracic dlatego pytam was o pomoc.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-04-06, 16:47   

Jak to nie lecz? myszy? To niemo?liwe. Mo?e akurat ta lecznica do której chodzisz ich nie leczy, ale na pewno znajdziesz tak?, która im pomo?e. Mo?e popro? na jakim? angielskim forum dotycz?cym myszy o adres placówki weterynaryjnej? Mo?e gdzie? w sieci znajdziesz. No na pewno jest u Was wet, który je wyleczy.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-04-06, 16:49   

w Pl te? wielu wetów nie leczy i czasem trzeba przebrn?? przez kilku, aby który? pomóg? nawet ten od konia, wi?c dalej sugeruj? i?? do weta
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
klaauduniia
Szara myszka


Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-04-06, 17:03   

A moze powiecie mi jak jej moge pomóc? (jakies witaminki czy cos)
Ostatnio zmieniony przez Laraine 2012-04-06, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-04-06, 17:05   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Im to pomóc mo?e jedynie lekarz. Przecie? nikt z nas nie wie co im jest...
 
 
tafla 
Mysi Bywalec



Imi?: Katarzyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 114
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-06, 17:06   
   Myszy: Dudu? [*], Hapu? [*], 6 Dziewczynek


klaauduniia, lecz? nie wiem gdzie jeste?, ale jak ja by?am w Szkocji to co drugi wet by? super zorientowany w myszach, poszukaj dok?adnie.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-04-06, 17:24   

klaauduniia, sama im na pewno nie pomo?esz, mo?esz jedynie pogorszy? spraw?. Nie masz poj?cia co myszce mo?e by?, a nie mo?na ustala? leczenia bez wcze?niejszego ustalenia diagnozy.
Jestem pewna ?e jak tylko si? postarasz to znajdziesz weta.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Marita 
Myszowaty
Mysiasto :)



Imi?: Marita
Hodowla: Leominor z SHMR
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 406
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-04-06, 17:28   

Nie roz?mieszaj mnie w Angli nie leczy si? myszy !!!! Moja kole?anka by?a asystentk? weterynarza w WB i gryzonie to chleb powszedni :) soorrry jak jeste? chora leczysz si? witaminkami :>
_________________
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-04-06, 19:13   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


klaauduniia, jedna z myszy moze ma zapalenie pluc ( wygiety grzbiet, chudniecie) ale pasuje to rowniez do salmonelli , rotawirusa lub inwazji pasozytniczej , krew w kale oznacza powazne problemy ,,,,,,salmonella , zatrucie .......nie wiem co jeszcze inwazja pasozytow ,idz do weta a nie czekaj na cud bo z tego co opisalas myszy sa juz w tak zlym stanie ze za dzien lub 2 moga zdechnac , lub za dzien , dwa to zaden lek juz nie pomoze ,,,,,,,naprawde dziwie sie twojej postawie ,,,,,,ja bym chyba przekopala ziemie zeby znalezc weta a ty w takim kraju mieszkajac nie chcesz sie wysilic ,,,,,,,,,,,ech .......jakos mi to dziwnie brzmi i zalatuje zciema ........
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT