AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Ok, tu mnie jeszcze nie by?o
Autor Wiadomość
aubrey 
M?ody Myszaty


Imi?: Moni
Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 43
Skąd: Zielona Góra
  Wysłany: 2008-07-29, 10:58   Ok, tu mnie jeszcze nie by?o
   Myszy: Fruzia, Kundzia, Andzia, Mysza i Myszol


Witam. Jeszcze tutaj nie pisa?am, wiec postanowi?am pozostawi? po sobie pami?tk?.
Jestem Monika, mam 20 wiosenek. Studiuj? na Uniwersytecie Zielonogórskim na Wydziale Nauk Biologicznych. A kierunek jaki studiuj? to ochrona ?rodowiska. Nale?? tam do Muzeum Przyrodniczego i w?a?nie od tego zacz??a si? moja przygoda z myszkami:).
Nale?? do sekcji entomologicznej, zajmuj? si? hodowl? straszyków. Myszki by?y w?asno?ci? oczywi?cie sekcji ssaków. Male?stwa zostaly zakupione do bada? behawioralnych dla studentów, I ?EBY NIKT SOBIE NIE MY?LA? ?E BYLY M?CZONE( NAWET NIE MOGLISMY ICH DOTKNAC)!!!! :smile: :smile: :smile: Tak tez w ko?cu badania sie sko?czy?y a myszad?a wyl?dowa?y do sekcji:) A ?e przeszkadza?y mi na moim biurku do pracy postanowi?am zmieni? ich lokacje. Tak tez znalaz?y si? u mnie w domq. Zaraz je wszyscy pokochali rodzinka da?a im imionka (maj? nawet po drugim imieniu )
Tak tez poznali?cie troch? historii z ?ycia mojego i moich myszek. Mam nadziej?, ?e kiedy? przyjedziecie na mój uniwerek i zobaczycie inne zwierz?tka( straszyki ) które mnie rajcuj? :P . No to milo by?o Was pozna? i licz? na was jakby co:) :grin: :grin:
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-07-29, 11:48   

witamy :]
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Mysi_?atek 
Mysi Rozmówca



Imi?: Ernest
Wiek: 36
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 241
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2008-07-29, 14:47   

Witam i ?ycz? mi?ego pobytu :grin:
_________________
Witam i pozdrawiam
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2008-07-29, 17:22   

Cze?? ja mieszkam w Nowej Soli i te? studiuje w Zielonej ale na Uniwersytecie Szczeci?skim :lol:
 
 
Dulce 
Myszo?ak


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 661
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-07-29, 18:14   

Witam ;D
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2008-07-29, 23:19   
   Myszy: -


Hehe ale ?wietna nazwa tematu :grin:
Witamy.
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2008-08-04, 11:10   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Ha,ale numer,ja te? z ZG i studiowa?am biologie przez czas jaki? na tym samym wydziale. :P Nale?a?am do Ko?a naukowego biologów i jeszcze by?am na kilku spotkaniach chyba tego Muzeum? Przyrodniczego.Powiedz mi co tam si? dzieje teraz,wiem ?e mia?y by? ptaki,nietoperze,lama,gady ró?ne. :razz:
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
BlackAndWhite 
Myszomaniak


Imi?: Agnieszka
Hodowla: Black and White
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 711
Skąd: Southampton
Wysłany: 2008-08-04, 11:21   

Witam :grin:
 
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-08-04, 12:20   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


Witaj Witaj ;)
_________________
 
 
 
aubrey 
M?ody Myszaty


Imi?: Moni
Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 43
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-08-05, 09:15   
   Myszy: Fruzia, Kundzia, Andzia, Mysza i Myszol


Kamyczek, gady ju? s? (agamy brodate, jaki? ?ó?w bokoszyjny ale nie oznaczony jeszcze, kilka ?ó?wi stepowych, ?ó?w czerwonolicy, kameleony parka, jaka? ?mija chyba, kilka jaszczurek), moje owady jest ich ci?g?a rotacja wi?c ich sk?ad sie zmienia, z ssaków ukochany myszoskoczek i okropny królik Zaj?c:) lama b?dzie ju? w tym roku. Nietoperze nie dosz?y ale Zawada b?dzie kombinowa?:) Kole? wymiata ogólnie :grin: :grin:
_________________
Ci??ka praca:(
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2008-08-05, 22:50   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Zastanawiam si? tylko gdzie t? lame umieszcz?. :shock: :lol: Noo Zawada jest ciekaw? postaci?. :m:D: Aha,ju? nie pami?tam jak to by?o,czy studenci spoza UZ mog? si? w??czy? w opieke nad tymi stworkami wszelkimi?.Jeszcze co? z ro?linami mieli kombinowa? z tego co pami?tam,na to bym by?a jeszcze bardziej ch?tna jako nowoupieczona studentka ogrodnictwa. :P
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
aubrey 
M?ody Myszaty


Imi?: Moni
Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 43
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-08-05, 23:19   
   Myszy: Fruzia, Kundzia, Andzia, Mysza i Myszol


Kamyczek, tego juz nie wiem czy inni mog?. :roll: Lama b?dzie umieszczona w stadninie dla koni, tam gdzie wf jest:) A dzi? na ten przyk?ad to wyklu?y nam sie 3 straszyki gwinejskie. Moje male?stwa:)
_________________
Ci??ka praca:(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT