AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
obgryziona ko?cowka ogona.
Autor Wiadomość
Coco 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 770
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-04, 15:21   obgryziona ko?cówka ogona.

A wi?c dzis sta?a si? do?? dziwna rzecz... Jaki? miesi?c temu kupi?am 3 myszy. Trzymaa?am je razem z pewno?ci? ?e ka?da z nich jest samiczk?, jedna z nich by?a bardzo male?ka i gdy podros?a ukazaly si? j?dra. Od razu rozdzieli?am do innej klatki. Klatki samiczek dwuch i tego samca sta?uy zawsze ko?o siebie. I tak o to dzi? jak wróci?am do domu patrze a z klatki samiczek dobiegaj? piski. Co si? okaza?o?! w ich klatce siedzia? ma?y samiec. Jedna z samiczek si? strasznie na niego uwzie?a lata?a za nim po ca?ej klatce i obgryz?a mu ogon...
Co zrobi??
Obawiam si? te? ?e w czasie gdy przebywa? w ich klatce móg? któr?? zap?odni?... :moops:
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-12-04, 15:40   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Co robi?? No w zasadzie teraz to ju? nic nie mo?na zrobi? :wink: Upewnij si?, ?e samiec wi?cej nie dostanie si? do samiczek i pozostaje mie? nadziej?, ?e jednak ?adnej nie zd??y? zap?odni?. Natomiast ogon sam si? zagoi, nie ma si? czym przejmowa?.
 
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 32
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-04, 18:00   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


coconutt, Ty chyba naprawd? chcesz zosta? babci? :razz: masz naprawd? mega farta, ?e jeszcze nie jeste?.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
Patrycjaa 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 208
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-12-04, 19:22   
   Myszy: Cowboj & Muniek :D


?ycz? ci ?eby? nie mia?a samiczki w ci??y .
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-04, 20:48   

A ja radz? dobrze zabezpieczy? klatk? :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Coco 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 770
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-04, 20:57   

Ja to mam jakiego? pecha chyba ! ledwo odetchne?am ?e po tamtym jak se mieszka?y z samcem przez pewien czas ?adna nie zasz?a w ci??e... a tu nagle samiec wchodzi do ich klatki! A najdziwniejsze w tym wszystkim jest to ?e on wcze?niej nie mia? jej zabezpieczonej a nigdy nie wychodzil?, odwiedzin mu sie zachcia?o...
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-04, 21:31   

No mo?na by?o to przewidzie? ... zwierz?cy instynkt.
_________________
InfinitY ..
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-12-05, 16:12   

obawiam si?, ?e tym razem ju? nie b?dziesz mia?a takiego szcz??cia jak poprzednio -_-
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-05, 16:44   

coconutt, mam wra?enie, ?e strasznie opieszale podchodzisz do opieki nad myszami. Mysz to nie jest gatunek homo sapiens, nie otwiera sobie klatki, drzwiczek, nie puka i nie czeka na zaproszenie lubie?nej samicy czekaj?cej w ?ó?ku, w uwodzicielskiej bieli?nie. Wyszed? i poszed? bo mia? na to warunki...
 
 
Coco 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 770
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-05, 17:00   

Pewnie wiesz lepiej jak podchodze do moich myszy. Skoro nigdy nie wychodzi?, sk?d mog?am wiedzie? ?e przeci?nie si? przez szczebelki?
Nie oceniaj ludzi je?eli nic nie wiesz, ka?dy post w stosunku do mojej osoby jest jaki? obra?liwy, s?dzi?am ?e forum jest od tego by pomaga?, a nie pisac jakie? swoje wywody. Spyta?am o rad?, a jak zwykle musia?a? bisa? jakie? bzdury, nie maj?ce nic wspólnego z ogonem.
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 32
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-05, 17:00   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Frufru napisał/a:
zaproszenie lubie?nej samicy czekaj?cej w ?ó?ku, w uwodzicielskiej bieli?nie

My?la?am, ?e to ja jestem dziwna, ?e widz? ma?e zielone kopuluj?ce myszki, ale.. :razz:
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2012-12-05, 17:14   Re: obgryziona ko?cówka ogona.

coconutt napisał/a:
...Klatki samiczek dwóch i tego samca sta?y zawsze ko?o siebie...

Mnie nie podoba si? pomys? wzajemnego "szczucia" zwierz?t zapachami p?ci przeciwnej. Przecie? one si? w ten sposób m?cz?, chcia?yby, bo natura wzywa i nie mog?, bo s? rozdzielone - to przykre. Naprawd? nie by?o innego miejsca? Szkoda mi tych myszek :sad:
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-05, 17:28   

coconutt napisał/a:
forum jest od tego by pomaga?
Jasne, je?li u?ytkownik chce aby mu pomóc. Poza tym, ogonek myszy to - jak sama widzisz - nie jedyna kwestia w której potrzebujesz pomocy. Bo pope?niasz strasznie niekorzystne dla zwierz?t b??dy.

coconutt napisał/a:
sk?d mog?am wiedzie? ?e przeci?nie si? przez szczebelki?
Bo myszy to robi?? Zw?aszcza, ?e Twoja zrobi?a to kolejny raz...?

coconutt napisał/a:
jak zwykle musia?a? bisa? jakie? bzdury, nie maj?ce nic wspólnego z ogonem.

Bo jak zwykle, kto? robi nierozs?dne rzeczy a potem krzyczy o pomoc gdy jest za pó?no. :roll: Przyznaj?, a? dziwne ?e jeszcze mam si?? o tym pisa?, bo r?ce opadaj? czasami.
 
 
Coco 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 770
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-05, 17:52   

kolejny raz? o czym ty teraz piszesz? w po?cie napisa?am ?e pierwszy raz to zrobi? mimo i? d?ugo przebywa? w tej klatce. Mo?e zanim skomentujesz, dok?adnie przeczytaj, nawet mo?esz kilka razy je?eli masz z tym jakie? problemy.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-05, 17:57   

To ja nie wiem o czym Ty sama piszesz.

coconutt napisał/a:
Od razu rozdzieli?am do innej klatki. Klatki samiczek dwuch i tego samca sta?uy zawsze ko?o siebie. I tak o to dzi? jak wróci?am do domu patrze a z klatki samiczek dobiegaj? piski. Co si? okaza?o?! w ich klatce siedzia? ma?y samiec.


Wnioskuj?, ?e dosta? si? do klatki samiczek ze swojej która sta?a obok. Bo przecie? ich rozdzieli?a?, a gdy dosta? si? do samiczek, obawia?a? si? ?e któr?? z dwóch samic zap?odni?. Myszy masz trzy, jak deklarujesz. Nie trzeba by? geniuszem ?eby to tak odczyta?...

Albo te? pisz dok?adniej i si? nie dziw, ?e inni to potem rozumiej? niew?a?ciwie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT