AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
cze?? wszystkim! =]
Autor Wiadomość
Shanoen'an 
Szara myszka


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-11-05, 19:03   cze?? wszystkim! =]
   Myszy: Chrupka i Ogryzka


Witam wszystkich! =]

Jestem Iga, mam 19 lat i mieszkam w Poznaniu ( ach, kocham to miasto =] ), jakie?.... hm... 3 tygodnie temu pojawi?o sie pierwsze w moim domku zwierz?tko! mysza =] taka malusia.... ledwie oczka otwiera?a.. jaki? :mcenzura: odda? j? do mini zoo, bo nie wiedzial co z ni? zrobi?. akurat by?am przy tym. pani w sklepie poradzi?? mu ?eby j? wypu?ci? na ??ke (có? za profesjonalizm :mwrr: to j? wzi??am. no bo co mia??m zrobi?? okaza?o si? ?e to ch?opiec. dokupi?am mysi? pani?. nazywa si? Ogryzka. a potem juz po kilku dniach pojawi?a si? Chrupka (nie mog?am si? oprze? jak tak s?odko ziewa?a za sklepow? szyb?. hehe) i tak sobie ?yj? w trzy w prze?licznej klatce...=] i tyle o mnie i moich mysiach.
_________________
That's All Folks!
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2007-11-05, 19:06   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Witaj,to ja na wst?pie Ci powiem ?eby? oddzieli?a samczyka od samiczek,no chyba ?e masz warunki na to aby trzyma? nawet 30 myszek,które te samice mog? urodzi? w najbli?szym czasie.No i ?eby nie by?o za pó?no...
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-05, 19:10   

Powinna? je rozdzieli?! Samiec i samice nie mog? razem ?y?, bo zaraz z 3 zrobi si? 30 myszy. Rozdziel je koniecznie.
 
 
 
straWberryTBxD 
M?ody Myszaty
:* :D xD



Imi?: Agata
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 28
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2007-11-05, 19:12   
   Myszy: Tosia i Buba


Hej;]
Z tego co mówisz masz 2 samiczki i 1 samczyka...Spodziewaj si? jeszcze kilkunastu mniejszych myszek ;] Je?li samczyk zd??y? ju? zapd?odnic obie samiczki.Lpiej go oddziel,bo mo?e by? nie lada problem.
_________________
?p.Buba[*]7.08.2007-15.11.2007[*]
?p.Tosia [*]?-13.11.2007[*]
Za?amana ;[
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-11-05, 19:13   

Nie krzyczcie ;) Po pierwsze witaj ;)
A po drugie .. no có? kilka waznych rad. Po pierwsze lektura myszy.net obowi?zkowa.
Rozdziel samice od samców .. ,mowisz a raczej piszesz co za profesjonalizm u nich ale u Ciebie nie jest lepszy do?aczaj?c samca do samicy.
Chyba ze chcesz mnie stada myszy w domu bo naprawde rozmnazaja sie szybko.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-11-05, 19:17   

Shanoen'an napisał/a:
to j? wzi??am. no bo co mia??m zrobi??

I dobrze zrobi?a? :)

Shanoen'an napisał/a:
kaza?o si? ?e to ch?opiec. dokupi?am mysi? pani?.

Coz za profesjonalizm :roll:
_________________
 
 
 
Shanoen'an 
Szara myszka


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-11-05, 20:14   
   Myszy: Chrupka i Ogryzka


Fauka... dokupi?am pania, bo co mialam? faceta dokupi?? chyba by im nie bylo weso?o... slyszalam ze faceci mog? byc agresywni... a ona byla taka malusia, ze ktos musial j? ogrza?. no tak.. oddziel... wiecie co.. i tu mam problem... bo... zastanawiam si? czy nie b?dzie troche g?upio.. samiczki sobie beda razem a ?asuch jeden sam... nie bedzie mu smutno?

[ Dodano: 2007-11-05, 20:17 ]
aha.. no i te myszki s? od tych trzech mniejwiecej tygodni razem. z tym ze ?asuch jest jeszcze malutki. zrobie zdjecie to wam pokaze (narazie na zdjeciach wychodz? rozmazane kleksy z nich) ten koles w sklepie powiedzial ze ?asuch ma ok. 2 tygodnie. (nie wiem czy racja, bo sie nie znam na wieku myszek i nie umiem sama okreslic ile maja) to kiedy moga sie urodzi? ma?e myszki? myslicie ze ?asuch jest juz w stanie zap?odni? Ogryzk? i Chrupk??
_________________
That's All Folks!
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-11-05, 20:22   

Masz 19 lat i nie wiesz czym grozi trzymanie samca z samicami?
Jak ju? ma si? jednego samca to musi do ko?ca ?ycia bi? sam i nic si? nie poradzi, mysz od 26 dnia ?ycia jest w stanie zaplodni? samice.
_________________
 
 
 
tomcio95 
M?ody Myszaty


Wiek: 29
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 39
Wysłany: 2007-11-05, 20:31   
   Myszy: troch? <lol>


Witam
Oddziel samca i tyle i znajd? maluchom w razie potrzeby dobre domy (a samcowi nic nie bedzie od samotno?ci lepsze to ni? bitwa na ?mier? i ?ycie) zreszt? ju? Ci dziewczyny wszystko wyt?umaczy?y :P ...
Wi?c pozostawiam to bez komentarza ...
_________________
 
 
 
Totka 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-11-05, 20:38   

No to rad ju? powtarza? nie b?d?. Witam serdecznie i mi?ego pobytu :grin:
 
 
 
Shanoen'an 
Szara myszka


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-11-05, 21:08   
   Myszy: Chrupka i Ogryzka


tylko nie krzyczcie.... ju? zrozumia?am. poprpstu widze ze dobrze sie bawia razem, li??, ?pi? na sobie. i ?al mi je oddziela?. ?asucha mi ?al. no ale wy sie znacie lepiej. wi?c zrobie tak jak mówicie. dzieki za rad?.
_________________
That's All Folks!
 
 
Natusia12 
Mysi Rozmówca
pani psycholog ^^



Imi?: Natalia
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 275
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-11-05, 21:27   
   Myszy: Koko


Shanoen'an napisał/a:
tylko nie krzyczcie....

My ne krzyczymy, tylko staramy Ci si? pomóc, ?eby? pó?niej nie mia?? zb?dnego problemu, któremu mozna zaradzi? wczesniej.
_________________
xnataleczkax
 
 
 
Shanoen'an 
Szara myszka


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-11-05, 22:46   
   Myszy: Chrupka i Ogryzka


nie ma ?asucha... mój ch?opak wzi?? go do siebie. mama nadziej?, ?e nie b?dzie mu smutno samemu...=] ale, zrobi mu sie zabawki i bedzie pewnie ok...=] ciekawe teraz czy Ogryzka albo (i) Chrupka s? w ci??y. ale chyba nie.... zobaczymy co czas pokaz?. a ogólnie to dzi?ki Wam za wbicie mi do ?ba ?e trzeba si? samca pozbyc. bo sama bym si? chyba nie zdecydowa?a...=p
_________________
That's All Folks!
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-11-05, 22:48   

?al ci oddzielac ? Oj powoli trace cierpliwo?? .. zrozumiesz wko?cu ?e masz oddzielic tego samca albo oddac go komus kto sie nim zajmie a jezeli ?aczenie z innym samcem nie podziala nicsie nie stanie jak bedzie sobie sam zy?. Samce nie sa tak towarzyskie i nie potrzebuj? bycia z innym samcem w stosunku do samiczek gdy samce maja charakter dominacyjny albo s? agresywny. .
No to czekamy na niechciane mioty ... :roll:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 38
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-06, 14:48   
   Myszy: tak


Fajnie, ?e pos?ucha?a? rad. Mam nadziej?, ?e ch?opak myszkiem si? zajmie. :) Mam nadziej?, ?e laseczki jeszcze nie w ci??y. Jakby co w dziale rozmna?anie s? tematy o rozpoznawaniu jej. A co do tego ?e myszki "na takie szcz??liwe wygl?da?y", to jakby samiec by?z samiczkami one wci?? by wydawa?y m?ode na ?wiat i ci??a by je m?czy?a, mog?o by to spowodowa? ?mier?. Nie mówi?c ju? o tym, ?e zapewne s? stanowczo za m?ode na ci??e. Burza hormonów przy przebywaniu samic z samicami ca?y czas te? nie wydaje mi si? niczym dobrym. :) Tak wi?c dobrze zrobi?a?.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT